Zaproszenie na "Poranek na Słodko"
Asfaltowy klasyk „Wronki-Chojno-Sieraków”
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej wyprawy asfaltową trasą przez Wronki, Chojno i Sieraków. W szczególności zapraszamy debiutantów. Pokonamy trasę tempem najsłabszego (choć nie najgorszego) uczestnika.
Trasa przebiega przez piękne okoliczności przyrody, w miłej atmosferze. W Sierakowie przerwa na kawę i ciacho! Planowany powrót około 11:00.
Zapraszamy
Odjechani-Team PL


