IV Ogólnopolski Festiwal Tańca za nami
Zakończyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Pniewach. Od 17 do 19 czerwca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach tańczyli od rana do późnych godzin wieczornych. Kolejny raz festiwal na niezmiennie wysokim poziomie. Potwierdziła to 4. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Pniewach pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego. Gratulacje dla uczestników i wielkie brawa dla organizatorów.



.png)