Koszykarze „Pniewiaka” na obozie w Kołobrzegu
Na swój drugi obóz sportowy młodzi pniewscy sportowcy wybrali się nad morze. Miejscem, w którym postanowili spędzić część swoich wakacji został Kołobrzeg. Celem obozu było doskonalenie sprawności fizycznej, motoryki i podnoszenie umiejętności technicznych w trenowanej dyscyplinie. Realizowany był także program profilaktyczny. Część kosztów obozu została sfinansowana dzięki Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Treningi odbywały się na pobliskich obiektach sportowych. W zajęciach w hali sportowej odwiedził ich mieszkający na co dzień w Kołobrzegu zawodnik BC Biofarm Sieraków Jordan Lewis. Ćwiczenia poprowadzone przez niego stanowiły urozmaicenie treningowej monotonii. Pomimo tego, że plan treningowy był intensywny, to zawodnicy UKS-u znaleźli czas na zwiedzenie miasta i okolicy, skorzystanie z miejscowych atrakcji i zapoznanie się z lokalną gastronomią ;)




.png)