Suma Odpustowa w Psarskiem
15 sierpnia parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Psarskiem obchodziła swoje święto patronalne.
Uroczystej Mszy Świętej odpustowej przewodniczył ks. Oscar Nejman. Na zakończenie liturgii wierni uczestniczyli w procesji eucharystycznej wokół kościoła. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała modlitewnej atmosferze i pozwoliła jeszcze głębiej przeżyć tę ważną dla wspólnoty parafialnej uroczystość. W uroczystości udział wziął burmistrz Jarosław Szurka i radna Monika Świerkowska.




.png)