Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
„Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.” - stwierdził Paulo Coelho. Niech zatem najbliższe dwa miesiące wakacji będą dla Was – Drodzy Uczniowie – okazją do mądrego zastosowania zdobytej w szkolnych murach wiedzy!
Zarówno dla uczniów jaki i nauczycieli uroczyste zakończenie roku szkolnego zawsze wiąże się z emocjami: ze wzruszeniem, satysfakcją, poczuciem spełnienia lub ulgi, z zawiedzionymi nadziejami czy rozczarowaniem. Niech tegoroczne wakacje będą czasem zarówno odpoczynku jak i refleksji nad tym co udało się osiągnąć, a co wymaga jeszcze większego zaangażowania aby być o krok bliżej do spełnienia marzeń, zawodowych planów.
Raz jeszcze dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom za wytężoną pracę, zaangażowanie i wzajemne zrozumienie. Życzymy aby najbliższe tygodnie przyniosły wytchnienie, aby były okazją do wielu fantastycznych spotkań, rozwijania pasji turystycznych oraz do nabierania chęci i sił, by z nową energią wkroczyć w rok szkolny 2022/2023.



.png)