Andre w Psarskiem
16 sierpnia br. Psarskiem odbył się festyn, który zgromadził wielu mieszkańców i gości. Główną atrakcją wydarzenia był występ Andre z zespołem, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Nie zabrakło muzyki, tańca i wspaniałej atmosfery. Wśród uczestników obecny był również burmistrz Jarosław Szurka.


