Po szkoleniu medycznym w Buszewku
W sobotę, 16 sierpnia 2025 r. Stowarzyszenie „Sąsiedzi Razem” zorganizowało szkolenie z obsługi AED oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla grupy mieszkańców. Uczestniczyło w nim ponad 30 osób.
Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której każdy miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w niesieniu pomocy poszkodowanym.
Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Gminy Pniewy.









.png)