Mieszkańcy Pniew wspólnie odśpiewali hymn!
11 listopada 2025 roku o godzinie 12:00 mieszkańcy Pniew zgromadzili się przed kościołem św. Wawrzyńca, aby wziąć udział w ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego. Wydarzenie to stało się pięknym elementem lokalnych obchodów Święta Niepodległości.
Uczestnicy z dumą odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”, łącząc się w duchu wspólnoty i pamięci o historii Polski.


