„Odjechany Babski Czwartek”
Wspólnym mianownikiem wszystkich babskich czwartków bez wątpienia są uśmiech, radość i niezamykające się buzie uczestniczek. Jedyne zmienne to pogoda i kierunek obranej trasy. Ten ostatni wymierzony był na południe, do sąsiedniej Gminy Lwówek. Z lokalnego powiedzenia o Bożym błogosławieństwie dla Brodów, Bródek i Pakosławia nie byliśmy tylko w Bródkach. Poza tym odwiedziliśmy Posadowo, gdzie między drzewami parku można było dostrzec monumentalny pałac Władysława Łąckiego wybudowany w latach 1869-1870.
Planowanie kolejnych wyjazdów z dziewczynami to pestka. Już na trasie ustaliliśmy, że za tydzień celem będzie Dębina. Ta wieś ostatnio kojarzy się głównie z pałacem i … ponoć pyszną kawą, co zapewne warto sprawdzić. ????
Zapraszamy!
Odjechani-Team PL




.png)