XI TURNIEJ DZIADKA ROMANA PRĘTKIEGO za nami!
Ponad 4 godziny rywalizacji, blisko 90 dzieci, 16 rozegranych meczów….to wszystko działo się dzisiaj podczas XI turnieju „Dziadka” Romana Prętkiego. Otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia.Obecny był również Poseł RP Jakub Rutnicki. Do rozgrywek przystąpiło 9 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych Sportowa zabawa była znakomita, a rozgrywkom towarzyszyło ogromne zaangażowanie. Na zakończenie najlepszym zostały wręczone puchary, medale oraz nagrody. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.





.png)