Dzień Kobiet i Mężczyzn w Domu Seniora
W czwartkowe popołudnie 5 marca 2026 r. Seniorzy z Dziennego Domu Seniora obchodzili ,,DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN” w niezwykle miłej i serdecznej atmosferze. Były życzenia i słodki poczęstunek oraz wspaniały występ pana Tomasza Kaczmarka z mini-recitalem, zespołu ,,Wrzos” oraz występy indywidualne seniorów z piosenkami i wierszami o tematyce z okazji 8 marca. Po odśpiewaniu gromkiego ,,Sto lat” rozdano tulipanki dla Pań i Panów. Serdecznie dziękujemy za piękne występy i życzenia oraz wspólne świętowanie.
.jpg)

