Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy za nami!
W zawodach uczestniczyło 34 uczniów, w tym 32 chłopców i 2 dziewczynki, reprezentujących Szkołę Podstawową w Pniewach, Szkołę Podstawową w Nojewie oraz Szkołę Podstawową w Chełmnie.
To był wyjątkowy dzień pełen emocji, cierpliwego oczekiwania na branie, sportowej rywalizacji oraz świetnej integracji młodzieży z różnych szkół.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce – Tymoteusz Maciejewski (SP Nojewo),
II miejsce – Igor Szymczak (SP Pniewy),
III miejsce – Ksawery Stachowiak (SP Pniewy),
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom!
Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zawodów.
Wielkie podziękowania dla Pana Wacława Kwaśnego, który zorganizował i przeprowadził zawody.
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/share/1TEdqSgerQ/?mibextid=wwXIfr
.jpg)

