Otwarty turniej tenisa stołowego
Tym razem jedenaścioro tenisistów rywalizowało przy stołach w sali OSIR podczas listopadowego turnieju. Monika Derkowska była jedyną kobietą w stawce, która zwiesiła wysoko poprzeczkę przeciwnikom. Ostatecznie zajęła, po wyrównanej walce VI miejsce.
Zwycięzcą okazał się tym razem Emil Michalski, który w finale pokonał Maurycego Halasza.
Na trzecim stopniu podium uplasował się Grzegorz Karczewski.
Najlepszy z „pniewiaków” - Marian Kotlarz zajął miejsce IV.
Kolejne lokaty zajęli:
V Marek Nawrocki
VI Monika Derkowska
VII Ryszard Sulinowski
VIII Henryk Lisiński
IX Krzysztof Weymann
X Bartłomiej Konieczny
XI Kacper Konieczny




.png)