Kiermasz Świąteczny
O godzinie 14:00 na płycie pniewskiego rynku rozpoczął się Kiermasz Świąteczny. Na 24 stoiskach wystawcy z Pniew i okolic prezentowali swoje produkty i usługi, podobnie jak wcześniej miało to miejsce na Jarmarku Bożonarodzeniowym w hali OSiR-u.
Po zmroku burmistrz Jarosław Przewoźny powitał przybyłego zaprzęgiem konnym Świętego Mikołaja oraz towarzyszącą mu zmotoryzowaną grupę pomocników, a następnie dokonał tradycyjnego rozświetlenia choinki.
Na zgromadzonych na rynku mieszkańców czekał też słodki poczęstunek oraz loteria fantowa. Świąteczną atmosferę wzmocnili przede wszystkim sami mieszkańcy, których dobry nastrój i uśmiechnięte twarze niewątpliwie potwierdziły, że się Święta tuż, tuż...



.png)