INFORMACJA Z POSIEDZENIA KOMISJI OŚWIATY, KULTURY I SPRAW SPOŁECZNYCH
W dniu 10 stycznia br. w odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Rady Miejskiej Pniewy. Przedmiotem prac Komisji była analiza finansowa działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach oraz plan pracy OSiR na 2022 rok. Ponadto radni zapoznali się z funkcjonowaniem systemu nawadniania boiska stadionu miejskiego.
W posiedzeniu, które prowadził przewodniczący komisji Mateusz Kajzderski, uczestniczyli radni-członkowie komisji, Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, zastępca burmistrza Józef Ćwiertnia oraz kierownik referatu Ryszard Napierała.



.png)