Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
Tym razem to zawodniczki zdominowały rywalizację przy stołach tenisowych w hali OSIR Pniewy. Do rywalizacji w niedzielę 13 marca przystąpiło 15 zawodniczek i zawodników. Najlepszą okazała się zwyciężczyni wszystkich meczów Agata Ławniczak z Obornik. II miejsce zajął Emil Michalski z Poznania. Na III miejscu uplasowała się Monika Derkowska z Obornik. Stawkę zamykała-mimo dopingu Siostry Przełożonej,s. Karolina Sieradzka z Zakonu Sióstr Urszulanek z Pniew.
Kolejne miejsca zajęli:
IVm. Emilia Dziakowska z Obornik
Vm. Radosław Małecki
VIm. Krzysztof Lisiak
VIIm. Adam Reich
VIIIm. Artur Małecki
IXm. s.Karolina Sieradzka
Na następny turniej zapraszamy w niedzielę 3 kwietnia o godzinie 14.00.

