Koncert Uwielbienia
Dzisiaj w kościele św. Jana Chrzciciela w Pniewach odbył się przepiękny Koncert Uwielbienia. Miał on związek z rocznicą peregrynacji kopii Jasnogórskiej Ikony oraz 25- leciem ustanowienia patronką naszej archidiecezji św. Urszuli Ledóchowskiej. „Szata” to muzyczna ewangeliczna opowieść o Matce Jezusa Chrystusa od Jej Niepokalanego Poczęcia aż po Wniebowzięcie. Koncert był spotkaniem z Maryją poprzez medytację instrumentalno-wokalną. To była prawdziwa duchowa uczta.



.png)