Spotkanie sołtysów z Burmistrzem Gminy Pniewy
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Burmistrza Jarosława Przewoźnego z sołtysami naszej gminy. Rozmawiano m.in. o obecnej sytuacji związanej ze wzrostem cen energii i koniecznych działaniach podejmowanych w tej sprawie przez gminę. Poruszono również kwestie udziału sołtysów w ewentualnej akcji dystrybucji na terenie gminy tabletek ze stabilnym jodem.

