29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!
Mimo wielu ograniczeń i zakazów, w naszym sztabie zebraliśmy prawie 73 tysiące złotych! Mieszkańcy i mieszkanki naszej gminy znowu pokazali, jak wielkie i dobre mają serca! Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tegorocznego (tak wyjątkowego i trudnego) finału.
Dziękujemy wolontariuszom i wolontariuszkom, prowadzącym, firmom, stowarzyszeniom, darczyńcom, grupom formalnym i nieformalnym... Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich osób, które były z nami przez całą niedzielę i nie tylko! Teraz już wiemy, że w Pniewach Orkiestra naprawdę będzie grać do końca świata i o jeden dzień dłużej! SieMa!
Grafika WOŚP




.png)