29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Jutro 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Od samego rana na ulice naszej gminy wyjdzie 35-ciu dzielnych wolontariuszy z puszkami i serduszkami, a osoby, które nie noszą przy sobie gotówki, będą mogły skorzystać z terminala.
Poniżej grafiki dotyczące WOŚP.

Wszyscy wiemy, że tym razem jest inaczej, trudniej, mamy wiele ograniczeń, ale razem na pewno damy radę!
Będzie wspólny trening w Łazienkach, morsowanie, objazd całej gminy z WOŚP-ową puszką. Dziękujemy Wam za te inicjatywy!
Na Facebooku pojawią się transmisje na żywo – śledźcie i udostępniajcie!
Oczywiście wciąż zachęcamy do udziału w licytacjach: https://allegro.pl/uzytkownik/Client%3A94587443
Można dorzucać się też do pniewskiej e-Skarbonki:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/7qbw5g
Pieniądze można również wpłacać na indywidualny rachunek Sztabu WOŚP Pniewy:
78 1140 1010 8525 2021 0000 3957
(Aby kwota wliczyła się do naszej zbiórki, należy wysłać potwierdzenie przelewu na maila: ckpniewy@wp.pl)




