Wakacje nad jeziorem
Od dziś 11 lipca zapraszamy tych małych i trochę większych na zajęcia pływacko - żeglarskie.
Spotykać będziemy się dwa razy w tygodniu, zawsze o godz. 11.00 w Łazienkach Miejskich, by uczyć się lub doskonalić pływanie. Nie zabraknie również zajęć na "żaglach".



.png)