Spotkanie z podróżnikami
Opowieść człowieka, który po studiach postanowił "odpocząć" i 10 lat swojego życia spędził na rowerze. Książki autorstwa Wojciecha Ganczarka już niebawem w naszej bibliotece. Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Spotkanie z podróżnikami"!



.png)