Świętowano Dzień Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego, który obchodzony jest 21 listopada jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. To również święto osób, które działają w obszarze pomocy społecznej, ponieważ skuteczna pomoc potrzebującym osobom jest możliwa głównie dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu podmiotów.
Z tej okazji burmistrz Jarosław Przewoźny spotkał się z pracownikami Środowiskowego Domu Samopomocy Jawor i Ośrodka Pomocy Społecznej życząc wszystkiego co najlepsze oraz dziękując za zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi. Burmistrz wyraził uznanie i wdzięczność za pracę wszystkich pracowników i osób zaangażowanych w działania na rzecz osób potrzebujących.



.png)