Orszak Trzech Króli
Do miasta zawitali Trzej Królowie!
Po godzinie 14:00 spod Kościoła św. Jana Chrzciciela w Pniewach wyruszył orszak. Uczestnicy, nie zważając na zimną i śnieżną pogodę, pokonali trasę przez rynek aż do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach. W auli Domu Matki Założycielki odbyły się jasełka i drobny poczęstunek dla gości.
Nad porządkiem i bezpieczeństwem uczestników orszaku czuwali Strażnicy Miejscy z Pniew. Serdecznie dziękujemy organizatorom orszaku oraz młodym aktorom tegorocznych jasełek!
.jpg)

