SPEKTAKL WSZYSTKO W RODZINIE
Dzisiaj w Bibliotece Publicznej Centrum Kultury Pniewy odbył się spektakl "Wszystko w rodzinie" w wykonaniu Teatru A_to! - działającego w Centrum Kultury i Bibliotece w Opalenicy pod kierownictwem Mikołaja Troszczyńskiego. Piękny wieczór otworzyła prowadząca Alicja Garbacz. "Wszystko w rodzinie" to wspaniały spektakl, który w niebywały sposób potrafił porwać scenę i widownię. Niemal trzy godzinny spektakl to brytyjska farsa, dziejąca się w pokoju lekarskim szpitala św. Andrzeja w Londynie. Pełna zaskakujących zwrotów akcji, śmiechu, napięcia i tajemnicy. Było to niezwykłe przedstawienie, które na długo zapadnie nam w pamięci.





.png)