WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W SOŁECTWIE NOSALEWO
W dniu 22 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Orliczku odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze sołectwa Nosalewo. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Nosalewo na ogólną liczbę 52 mieszkańców uprawnionych,
w wyborach wzięło udział 18. Sołtysem na kolejną kadencję wybrano jednogłośnie Panią Annę Białek – dotychczasowego sołtysa. W skład Rady Sołeckiej weszli: Kinga Nowak, Dominika Nowicka i Jakub Białek.


