32. Finał WOŚP w Pniewach
Serca Pniewian są wielkie. Po raz kolejny wzięliśmy udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze oddali swój czas, przedsiębiorcy dzieli się swoimi produktami, a mieszkańcy hojnością podczas zbiórek i licytacji. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na PŁUCA PO PANDEMII.




.png)