Laserowy Paintball
W drugi dzień ferii zimowych Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował rozgrywki laserowego paintballa. Najmłodsi licznie przybyli do hali OSIR i chętnie dołączyli do zabawy.
Po krótkim instruktażu i omówieniu zasad gry, uczestnicy podzielili się na drużyny i... gra wystartowała! Życzymy powodzenia wszystkim drużynom!
.jpg)

