Dzień Kobiet w Jaworze
Z okazji zbliżającego się święta zarówno Pań, jak i Panów podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy "JAWOR" wybrali się dzisiaj na seans filmowy do Centrum Kultury. Zaopatrzeni w różowe akcenty garderoby obejrzeli film "Barbie". Po powrocie do Jawora Panowie zaprosili wszystkie Panie na przygotowane wcześniej przyjęcie z okazji Dnia Kobiet. Były piękne życzenia, kwiaty i tradycyjna już sesja zdjęciowa.
.jpg)



.png)