Dzień Kobiet w Psarskiem
W minioną sobotę tj. 09.03 w sali wiejskiej, przy kawie, przepysznym placku i tortach, odbyło się spotkanie dla Naszych pięknych Pań . Zorganizowane wspólnie z Radą Sołecką, OSP Psarskie oraz klubem Morsiki Psarskie.
Za ufundowanie tortów serdecznie dziękujemy Naszemu Radnemu Gminy Panu Przemysławowi Chojanowi.
Najważniejsze jednak są uśmiechnięte twarze Naszych Pań i to im składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil, zdrowia i uśmiechu na twarzach na kolejne lata.
Radny Przemysław Chojan nie zapomniał też o tym, że kilka dni później a dokładnie dzisiaj, swoje święto obchodzi Nasz sołtys Mikołaj Szajek i podarował mu drobny upominek z tej okazji czym sprawił mu ogromną radość.




.png)