Niedzielne popołudnie z Odjechanymi
Zapraszamy na trzecie już w tym roku niedzielne popołudnie z Odjechanymi!
Tym razem w około 15-kilometrową trasę zabierze nas kolega Krzysztof. Na przystanku zaplanowanym w świetlicy w Chełmnie dzięki uprzejmości sołectwa posilimy się ciastem i kawą a najmłodsi - poszukają ukrytych tam dla nich małych wielkanocnych "zajączków"
Zbiórka tradycyjnie - na pniewskim przystanku autobusowym. Nie może Was zabraknąć - do zobaczenia!




.png)