Spotkanie z Podróżnikiem
10 kwietnia 2024 r. w Bibliotece Miejskiej MiG Centrum Kultury Pniewy odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu "Spotkania z Podróżnikami". Tego wieczoru Wiktoria Kotwicka opowiedziała nam o podróży konno po Ameryce Południowej śladami taty.
.jpg)



.png)