Powiatowy Dzień Strażaka
Obchody tego święta odbył się w Kaźmierzu. Przy udziale parlamentarzystów, władz powiatowych i gminnych. Wspólnie dziękowano strażakom i druhom z OSP. Za ich nieocenioną pracę oraz ciągłą gotowość niesienia pomocy potrzebującym. W uroczystościach udział wziął burmistrz Jarosław Szurka
Dziękujemy za obecność pocztu sztandarowego z Lubocześnicy.




.png)