INFORMACJA Z UROCZYSTEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ PNIEWY
W dniu 27 maja 2024 r. w Centrum Kultury Pniewy odbyła się II uroczysta sesja Rady Miejskiej Pniewy, podczas której wręczono nagrody Gminy Pniewy za działalność w dziedzinach kultury i sportu. Sesję otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki, który powitał radnych, burmistrza, przybyłych gości, a w szczególności laureatów. Uroczyste wręczenie nagród poprzedzone zostało okolicznościowymi laudacjami.
Tegoroczną nagrodę kulturalną za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za rok 2023 otrzymała Pani Renata Sobocińska.
Nagrodę za osiągnięcia w działalności sportowej za rok 2023 otrzymała Pani Urszula Woźniak.
Uroczystą sesję uświetnił występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej w Chełmnie, którzy zaprezentowali zwiastun nowego przedstawienia „Zaczarowane muzeum”.






.png)