Muzyczne show
W piątek, 14 czerwca, w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbyła się pierwsza edycja „Muzycznego show”. Pomysł na to wydarzenie zrodził się w głowach Arlety Michalak i Anny Oborskiej - dziewczyn, które od zawsze łączyła wspólna pasja do muzyki. Mając już pewne doświadczenia związane z występami scenicznymi, postanowiły tym razem zaaranżować własny koncert.
Podczas koncertu wystąpili: Amanda Szukała-Beńka, Ania Oborska, Alicja Szeligowska, Arleta Michalak, Bartek Degórski, Emma Błażej, Ida Siąkowska, Igor Grabowski, Kinga Myszkowska, Kuba Zawiasa, Leon Dyzert, Mikołaj Adamski oraz Zosia Łanoszka.
Muzyka łączy, co doskonale było widać na przykładzie naszych uczestników, którzy stworzyli razem coś pięknego!
.jpg)
Fot. Maja Błaszyk



.png)