Nauczyciele z Nagrodami Burmistrza Gminy Pniewy
Działając na podstawie uchwały Nr XLI/413/18 Rady Miejskiej Pniewy z dnia 6 czerwca 2018 r. w sprawie tzw. regulaminu wynagradzania nauczycieli po rozpatrzeniu wniosków dyrektorów szkół podstawowych i przedszkola, Jarosław Szurka Burmistrz Gminy Pniewy przyznał w tym roku nagrody następującym osobom:
- Sandrze Piaskowskiej – nauczycielce współorganizującej proces kształcenia uczniów i pedagogowi specjalnemu w Szkole Podstawowej w Chełmnie za współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych takich jak: program profilaktyczny „Godzina dla Młodych Głów”, warsztaty z dogoterapii i udzielania pierwszej pomocy, „Wolontariusze kolędnikami”; wdrażanie innowacji i autorskich programów; intensywną działalność wychowawczą wyrażającą się we współorganizowaniu szkolnych wycieczek, koncertów i zbiórek charytatywnych, dzięki czemu uczniowie rozwijali swoje zainteresowania i wzmacniali rówieśnicze więzi; za podejmowanie licznych działań na rzecz integracji uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

- Katarzynie Akackiej – nauczycielce języka polskiego w Szkole Podstawowej w Nojewie za uzyskanie przez czworo prowadzonych uczniów do finału Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce tytułu laureatów, aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych o charakterze sportowo-regionalnym oraz współorganizowanie szkolnej wycieczki zagranicznej do Barcelony;
- Witoldowi Francuzikowi - nauczyciel historii, wychowania fizycznego i techniki w Szkole Podstawowej w Nojewie za współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w sportowych działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej promujących zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, wzorową współpracę z rodzicami, intensywną działalność wychowawczą wyrażającą się współorganizowaniem kilkudniowych wycieczek szkolnych i pełnieniu funkcji opiekuna oraz wdrażaniem działań motywujących uczniów do wytężonej pracy, czego efektem było uzyskanie wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty;
.jpg)
- Piotrowi Dolacie - nauczycielowi geografii i wicedyrektorowi w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za uzyskiwanie wymiernych efektów w organizacji pracy szkoły, sprawne zarządzanie i wspieranie działań zespołów nauczycielskich;

- Jolancie Nizio - nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych tj. wydarzeniach oświatowych i kulturalnych, wspieranie rozwoju uczniów w obszarze artystycznym, systematyczne organizowanie wystaw szkolnych, sumienną pracę na rzecz dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi oraz wieloletnią intensywną działalność dydaktyczno-wychowawczą;

- Andrzejowi Mikołajczakowi - nauczycielowi muzyki w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych tj. wydarzeniach oświatowych i kulturalnych, osiągnięcia w pracy z uczniami muzycznie uzdolnionymi, koordynowanie pracami Szkolnego Koła PCK i Drużyny Szpiku oraz wieloletnią działalność dydaktyczno-wychowawczą;

- Markowi Wendt - nauczycielowi matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za pełnienie funkcji Społecznego Inspektora Pracy, czuwanie nad przestrzeganiem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz praw pracowników, odpowiedzialne wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Dodatkowo Burmistrz Gminy Pniewy z własnej inicjatywy przyznał nagrodę wszystkim dyrektorom jednostek oświatowych – przede wszystkim za znaczące wyniki nauczania potwierdzonych liczbą uczniów w finałach konkursów na szczeblach powiatowym, wojewódzkim i krajowym, właściwe realizowanie budżetu szkoły, prowadzenie racjonalnej polityki kadrowej i polityki doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz dbałość o stan techniczny i estetykę nieruchomości szkolnych.

.jpg)

Życzymy Państwu nieustającej pasji, zadowolenia, optymizmu i otwartości na potrzeby innych, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.



.png)