Dzień Pracownika Socjalnego w Jaworze
Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji burmistrz Jarosław Szurka odwiedził Środowiskowy Dom Samopomocy „Jawor”, gdzie złożył pracownikom serdeczne życzenia i podziękował za ich codzienną, niezwykle ważną pracę.
Podopieczni „Jawora” przygotowali specjalnie na ten dzień piękny program artystyczny, w którym z ogromną sympatią i wdzięcznością docenili swoje Panie.
Życzymy wszystkim pracownikom socjalnym dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej misji oraz wielu dobrych aniołów wokół. Był też tort — słodkie podziękowanie dla tych, którzy każdego dnia wspierają innych.
.jpg)



.png)