Świąteczne Spotkanie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pniewach
W czwartek, 18 grudnia 2025 roku, w Restauracji Zacisze w Pniewach odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne ciepła i serdeczności, idealnie wpisujące się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Na zaproszenie Związku w spotkaniu uczestniczył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka, który złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz rodzinnej, pełnej spokoju atmosfery w czasie świąt.


