Orszak Trzech Króli
Do miasta zawitali Trzej Królowie!
Wzorem lat poprzednich, 6 stycznia 2026 roku, odbył się Orszak Trzech Króli. Dzieci w barwnych przebraniach, wraz z rodzicami, wyruszyły w radosnym pochodzie z rynku i przeszły ulicą Jeziorną do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej, gdzie Trzej Królowie złożyli dary Dzieciątku Jezus. Następnie w auli Domu Matki Założycielki odbyły się jasełka oraz skromny poczęstunek dla gości.


