Spotkanie przy wielkanocnym stole
Przy wielkanocnym stole w Restauracji Zacisze spotkali się członkowie oraz przyjaciele Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarządu Oddziału Rejonowego w Pniewach. Zaproszenie do wspólnego świętowania było okazją do rozmów oraz podtrzymywania pięknych zwyczajów.
Wśród zaproszonych gości obecny był burmistrz Jarosław Szurka, który skierował do uczestników świąteczne słowa i życzenia zdrowia oraz spokoju.




.png)