8 JUBILEUSZ JAWORA
Dziś Środowiskowy Dom Samopomocy „Jawor” obchodził 8. rocznicę działalności. Z tej okazji w siedzibie Domu odbyło się wspólne spotkanie podopiecznych wraz z rodzinami, kadry oraz Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki. ŚDS "Jawor" dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie Domu- za codzienną współpracę, wsparcie realizowanych działań, życzliwość oraz zrozumienie.
Życzymy dalszego dynamicznego rozwoju, nieustającej satysfakcji z realizowanej misji, a także wielu sukcesów w codziennej pracy na rzecz drugiego człowieka. Niech ŚDS „Jawor” pozostaje miejscem bezpiecznym, przyjaznym i pełnym wzajemnego wsparcia, sprzyjającym rozwojowi, integracji oraz budowaniu relacji opartych na szacunku i życzliwości.




.png)