Adrianna na medal
Niesamowity weekend! Wczoraj Adrianna Szóstak zdobyła złoty medal halowych mistrzostw Polski. Natomiast dzisiaj Adrianna wywalczyła brązowy medal w skoku w dal. Możemy się tylko cieszyć, że mamy tak utalentowaną lekkoatletkę.
Gratulujemy! Wielkie brawa.


