Bezpłatne maseczki dla mieszkańców
Uprzejmie informujemy mieszkańców, że w Urzędzie Miejskim przy ul. Dworcowej 37 mogą bezpłatnie zaopatrzyć się w jednorazowe maseczki ochronne.
Maseczki nasza gmina otrzymała, za pośrednictwem Wojewody Wielkopolskiego, z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Maseczki zostały przez gminę przekazane już do wszystkich szkół i przedszkoli.
Pamiętajmy, że prawidłowe noszenie maseczki chroni nas i innych przed zakażeniem.




.png)