Biała Sobota za nami!
W sobotę, 11 marca Mieszkańcy Gminy Pniewy mogli skorzystać z darmowych porad. W budynku Liceum Ogólnokształcącym w Pniewach, w godzinach od 9.00 do 14.00 pacjenci mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz badań. W sumie z konsultacji i pomiarów poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego przeprowadzanych w ramach akcji skorzystało ponad 50 osób. Swoimi poradami służyła Poradnia Dietetyczna Natura Dietetyk Pniewy.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Burmistrza Gminy Pniewy wraz z Katedrą i Zakładem Leczenia Otyłości, Zaburzeń Metabolicznych oraz Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.



.png)