Bractwo Morsów w Kościerzynie
W miniony weekend PKM "Bractwo Morsów" dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego Pniewy odwiedziła zaprzyjaźnioną gminę Kościerzyna. Podczas wyjazdu uczestniczy brali udział w spływie kajakowym razem z zaprzyjaźnionym klubem - Kościerski Klub Morsów "Forrest Gump".

