Burmistrz z życzeniami dla CUS z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego burmistrz Jarosław Szurka odwiedził Centrum Usług Społecznych, aby osobiście złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom.
Podziękował za ich codzienną pracę, zaangażowanie, empatię i gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom naszej gminy. Wyraził uznanie dla profesjonalizmu oraz ogromu serca wkładanego w realizację tak ważnej społecznie misji.
Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, a pracownicy CUS przyjęli życzenia z wdzięcznością i serdecznością.
.jpg)



.png)