Ciąg dalszy ligowych zmagań koszykarzy "Pniewiaka"
W minioną sobotę młodzi koszykarze pniewskiego UKS-u, rozpoczęli drugą rundę ligowych rozgrywek. W Pniewach odbył się pierwszy z trzech turniejów, w których oprócz naszych zawodników wezmą udział zespoły BASKET TEAM Suchy Las i WSTK Wschowa. Każdy rozgrywany jest systemem „każdy z każdym”, a ich celem jest rywalizacja z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach i możliwość zweryfikowania swoich koszykarskich umiejętności. Wynik, w tak młodym wieku, to sprawa drugorzędna. Z reporterskiego obowiązku jednak odnotować trzeba, że bilans całego turnieju dla koszykarzy „Pniewiaka” to 1:1. Pokonali swoich rówieśników z Suchego Lasu, musieli uznać natomiast wyższość w koszykarskim rzemiośle kolegów ze Wschowy.
Jak zawsze za naszym pośrednictwem chłopcy chcieliby bardzo podziękować rodzicom i wszystkim kibicom za gorący doping.
Okazje do rewanżów już w najbliższą niedzielę. Tym razem turniej rozgrywany będzie w Suchym Lesie.
.jpg)



.png)