Czarnków i Dolina Noteci
09 października wyruszymy w ostatnią tegoroczną sesję wyjazdową „Poranka na słodko”. Wybieramy się na około 60-kilometrowy rajd po okolicy Czarnkowa i Trzcianki. Naszym celem jest obcowanie w bliskości z przyrodą. Lasy, jeziora, wzniesienia i piękne widoki będą nieodzownym elementem naszej wyprawy.
Formuła wyjazdu jest następująca: Wyjazd z Pniew o godzinie 06:00 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie). Trasa w znacznej mierze po drogach leśnych i szutrowych.
Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew około 15:00.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL


