Delegacja z Holandii
Dziś Środowiskowy Dom Samopomocy "Jawor" miał przyjemność gościć przedstawicieli organizacji działających w obszarze pomocy społecznej w Holandii. Wraz z przedstawicielami Barki odwiedzili Jawor aby zapoznać się z jego działalnością, sposobem funkcjonowania oraz podejmowanymi inicjatywami na rzecz mieszkańców. Wizyta była okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmów o dobrych praktykach w obszarze wsparcia społecznego. W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Jarosław Szurka.




.png)