„Drawieński Park Narodowy"
W niedzielę 16 maja odbędzie się druga sesja wyjazdowa „Poranka na słodko”. Wybieramy się na około 70-kilometrowy objazd po Drawieńskim Parku Narodowym. Formuła wyjazdu będzie taka, jak do „Parku Narodowego Ujście Warty” sprzed miesiąca. Wyjazd z Pniew o godzinie 6:00 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie). Trasa w znacznej mierze po drogach polnych i szutrowych. Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew. Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport. Powrót do Pniew planujemy między godziną 14:00 a 15:00.
Serdecznie zapraszamy.




.png)